Skip to main content

Betónové záťaže Eco Sinkers s logom Zemplínsky kapor

V spolupráci so Slovenskou spoločnosťou Eco Sinkers sme si pripravili pre vás túto limitovanú edíciu betónových záťaží s logom Zemplínsky kapor za viac než zvýhodnenú cenu.

Prispejme k ekológii aj my. Betónové záťaže.
Eco Sinkers a Zemplínsky kapor sa spojili a tak Vám prinášame tieto 400g betónky za zvýhodnenú cenu. Tak čo, budete tento rok s nami ekologický?

Ekologická zátaž Grippa s logom Zemplínsky kapor v gramáži 400g. Táto betónka vzišla z požiadaviek kaprárov loviacich na našej Šíravke. Grippa je navrhnutá v „placatom“ tvare s výčnelkami, ktoré majú za úlohu udržať záťaž na rôznych typoch reliéfu. S dostatočnou gramážou si môžete byť istý, že vaša montáž aj pri 1000m vyvážke leží presne tam, kde ju potrebujete mať.

Vízia ECO Sinkers

Usilovne pracujeme na tom, aby boli naše výrobky účinné, produktívne, udržateľné a praktické pre každodenný život v prírode. Výrobky dostali svoj konečný tvar a Eco Sinkers cesta sa začala. Kráčajte po našom boku, ako kráčame my popri Vašom a zdieľajme spolu krásne pocity a emócie od vody. Našim cieľom bol, je a bude zákaznícky servis, dostupnosť a kvalita produktov, rovnako ako rýchle a bezpečné doručenie, na ktorom pracujeme každý deň. Nezabudnite, že „byť ekologický“ nie je len o nákupe „ekologických výrobkov“. Je to záväzok k udržateľnému životnému štýlu na našej planéte a pre budúce generácie.

Myšlienka spoločnosti ECO Sinkers

Spoločnosť ECO D&M Ltd. sa začala zaoberať vnímaním „problémov s toxickým olovom“ v roku 2015. Príprava železo-betónovej zmesi a celkový dizajn formovali dlhodobý pokrok a vývoj až po finálnu produktovú radu. Primárnym cieľom bolo prísť s produktom, ktorý by bol cenovo dostupný pre všetkých rybárov. Sekundárnym cieľom bolo posunúť myšlienku environmentálnej aktivity a výmeny klasického olova za betónové záťaže vyrobené zo 100% recyklovateľných materiálov. V záverečnej fáze bol vyrobený špeciálny dizajn, ktorý spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších rybárov na rôzne druhy vôd a viacnásobné skúšky všetkých typov ECO SINKERS záťaží.

Nasiakavé

ECO SINKERS
Absorbujú tekutiny

Ekologické

Certifikované
Netoxické produkty

Ekologické

Železo-betónová
Magnetická štruktúra

betónové záťaže Eco Sinkers s logom Zemplínsky kapor
Limitovaná edícia ZK

Eco Sinker Grippa 400g

Sinker Grippa je navrhnutý v placatom tvare s výčnelkami betónu, ktoré majú za úlohu udržať záťaž na rôznych typoch reliéfu vodného dna. Tento druh sa stal najpoužívanejším pri love s člnom a to na vyvážanie montáže na dlhšie vzdialenosti. Jeho zásadná funkcia v rámci svojho objemu zaisťuje oveľa menšie zapadávanie do bahna a mäkkého dna. Taktiež jeho tvar je prispôsobený na udržanie koncovej montáže na určenom mieste a to aj za hranicou 100m od brehu. Ďalšia zaujímavosť a inovácia v tomto štýle Grippa je jeho štruktúra pri pokladaní koncovej montáže vo vodnom stĺpci. Aj cez XNUMXm hĺbku a nepriaznive podmienky vie presne vo vodnom stĺpci stiahnuť montáž s nástrahou na presne určené miesto loviaceho rybára bez zamotávania montáže. Vďačí za to konštrukcii a prispôsobeniu rozloženia váhy, ktorá bola vyvíjaná roky.

Cena: 1,60 € / ks

Mám záujem o betónky

Vlastnosti ECO Sinkers

Certifikát:
ECO D&M vlastní certifikát pre ECO SINKERS produkty. Pri kontakte s pitnou vodou nie je škodlivý pre ľudí, zvieratá a iné živé tvory a organizmy.

Univerzálny obratlík:
Všetky produkty ECO SINKERS majú univerzálny obratlík, ktorý umožňuje pripevnenie a vypadnutie ku všetkým známym závesným klipom.

7-Zložková zmes:
ECO SINKERS produkty obsahujú 7-zložkovú železobetónovú zmes, ktorá je netoxická, ekologická a vyhovuje všetkým environmentálnym predpisom.

Nasiakavosť:
Aj najmenšia váha ECO SINKER môže zvýšiť hmotnosť o 3 gramy a najťažšia hmotnosť o 15 gramov. ECO sinkers sú navrhnuté tak, aby po absorpcii vody, dipu, boostru alebo inej tekutiny výrobky nepresiahli hmotnosť, pod ktorou ich spoločnosť označila. To je hlavný dôvod, prečo sú ECO SINKERS o pár gramov ľahšie, ako je uvedené v nadpise, pre priestor s konštantnou hmotnosťou.

Magnetické riešenie:
Nezabúdajme však na magnetickú štruktúru. Pri použití odpadávacieho systému je každý rybár schopný vyloviť svoje záťaže pomocou magnetu a opätovne produkty použiť.

Objemové vlastnosti:
ECO SINKERS majú vyšší objem hmotnosti na cm3 ako iné klasické alternatívy olova, takže produkty sú menšie a dobre kvalitatívne prispôsobené na využitie v rôznych podmienkach.

Rovnováha ťažiska:
ECO SINKERS majú vyvážené ťažisko, aby záťaže boli schopné rovnomerne klesať po vodnom dne bez zamotávania koncovej montáže a bez samovoľnej rotácie a to aj za nepriaznivých podmienok.

Máte záujem?

Vyplňte prosím formulár s počtom kusov a my Vás budeme kontaktovať s ďalšími informáciami.