Skip to main content

Vybrané tímy

Tabuľka vybraných tímov na súťaž Zemplínsky kapor v roku 2024

Vážení pretekári, priaznivci pretekov Zemplínsky kapor.

Dovoľte nám, aby sme Vám na začiatku poďakovali za neskutočnú podporu pri organizovaní pretekov Zemplínsky kapor a o neskutočný záujem, s ktorým sme sa stretli pri odosielaní prihlášok na tohtoročný XVI. ročník. Bohužiaľ, ak sme chceli zachovať komfort pre pretekárov, nemohli sme zaradiť všetkých medzi vybrané tímy, ktoré budú štartovať na XVI. ročníku. Po konečnom výbere nám dovoľte, aby sme zverejnili tabuľku 55 tímov, ktoré zabojujú o víťazstvo Zemplínskeho kapra 2024.

Vybrané tímy

#Názov tímuKrajina 1. člen2. člen3. člen4. členÚhrada štartovného
1CT Starfishing Carp only I.
Tomáš Vaňek Zdeňek Vaňek Gabriel TakáčUhradené
2CT IBBC Team
Csörgő TamásTamás SzolgaiDávid HigerUhradené
3CT Nikl CARP R US
Marek Friga Zolán Lang Pavol GulkoUhradené
4CT Stalomax Polska
Marcin Herman Michal RatajTomász OrtylUhradené
5CT H+H
Jozef KanalošMichal DemčákPeter TkáčUhradené
6CT CARPS Humenné
Peter NovákMartin ŠoganičPavol Hatala Ján KenderešUhradené
7CT Carp Servis Václavík II.
Vlastimil JohanidesRadek SlunečkoJán PatěkVeronika PaťekUhradené
8CT Carp Servis Václavík I.
Aleš VáclavíkMilan TrešlMilan Dytrych Uhradené
9CT Squama MsO Lučenec II.
Andrej Matúška Lukáš Beran Michal ŠtulrajterUhradené
10CT Squama MsO Lučenec I.
Jozef KisantalPeter MučinaPeter GombalaMarek MarkotanUhradené
11CT FISHING STAR CZ
Zdeněk RúžičkaVladimír GoldšmídRoman ValínRoman VostruhaUhradené
12CT Mikbaits Pardubice
Roman ZrústTomáš ZezulkaAleš SyrovatkaJakub KlímekUhradené
13CT Garda Carp
Jozef BronišĽubomír Holečka Miroslav PallerUhradené
14CT No Respect Kimot SK
Marián Pribiš Petr HošekDávid GrečmalPetr PavlíčekUhradené
15CT Orthodox Carp SK
Marek IvancoRastislav MuchaničBranislav VaškoUhradené
16CT No Respekt Kimot CZ
Martin HolečekLadislav MúčkaOndřej DorociakTomáš LoskotUhradené
17CT MR. Fishing III.
Július BujňákMarcel GrofErik BartkoMichal ŠebekUhradené
18CT Fancy Carp SK
Róbert KapalaVladislav SmažákJakub SmažákMarián FenikUhradené
19CT ENC Pirko Baits
Michal CapIka CapováJán MaslíkRoman BurešUhradené
20CT JET FISH
Jaroslav TěšinskýJozef VarjanMarek SchejbalJakub MartinekUhradené
21CT JRC SK
Tomáš PitoňákLukáš PikulíkPavol JurčoUhradené
22CT Mikbaits SK
Marián BrezovskýJuraj DobišJozef BakušMário Tekely Uhradené
23CT Balatoncarp.com
Krisztián OttaIštván KleinZoltán KaračšiMiklóš TakáčšUhradené
24CT Fishmania Urbancarp
Ján UrbánOndrej PiovarčiMarián ZauškaJán Urbán st. Uhradené
25CT SBS baits CARPFAN I.
Tomáš TothPeter ŠtefankoRoman MiháľUhradené
26CT Zemník Bodovka SK
Ľuboslav Kokavec Martin KáčerAndrej BučekFrantišek RepaUhradené
27CT MIK CZ II.
Martin KaniaDavid Kubalák Viktor ZagorskiPetr KleiberUhradené
28CT Garantbaits I.
Peter ErghValer CejkovskýMarek UhľarUhradené
29CT Garantbaits II.
Martín BalazsMarián GašperánMichal Michela Norbert RybárUhradené
30CT Sportfishing Volárna
Petr SeidlerRichard JurásekPetr SeidlerMilan DvořákUhradené
31CT Garantbaits - ProFireCarp
Timotej VargaTomaš FečkoLadislav SzepesiPeter PolákUhradené
32CT MsO SRZ Košice
Radoslav LukácsMaroš TerezkaŠtefan KopčoMarcel JuhásUhradené
33CT Scrapbaits Sportex
Tomáš FňukalMiroslav SteklýJaroslav TomášJaroslav Jedlička Uhradené
34CT Orthodox Žarnovica
Norbert ŠkrekoPeter ZvalaAlesio DI CarloUhradené
35CT Mikbaits Parys SK
Peter HofierkaLadislav KolenoMartin VotočekMartin TeplanUhradené
36CT Starfishing Carp Gentlemen
Jakub DrholecStanislav PaulúJán SzwarcŠtépán VobořilUhradené
37CT Nula
Ludvík MašekPavel Timko JagrRadomír Tomeček Stanislav ŠamalUhradené
38CT SBS Baits Carpfan II.
Marián KučeraJozef Kaňuch Dominik MaďarMiroslava BrezovaUhradené
39CT Punisher - Víno Hruška
Ľubomír Gajdoš Jozef KovaľakStanislav CompeľMarek HavrilaUhradené
40CT Gula Carp
Matúš HudákJozef KrojerJán MackoPeter UrbanUhradené
41CT Carp Team JKKM
Martin KazdaOndřej JechRoman KucaStanislav MesárošUhradené
42CT MR.Fishing II.
Patrik RosenbergLadislav RosenbergPeter KerestúriMarek HertnekiUhradené
43CT DR.Baits LIPTOV
Jakub KúkolMartin KúkolMarek VeselovskýLukáš VeselovskýUhradené
44CT Mr.Fishing
Róbert MarinecJán JuhasLadislav MervaBartolomej GergelyUhradené
45CT DR.Baits CZ
Radim WrobelZdeno PúčekMartin BudayMichal MatušíkUhradené
46CT JET FISH II
Jiří MinaříkAndrea MaškováPatrik ŠustačekUhradené
47CT No Respect Kimot SK II
Patrik PeričkaĽudovít KačurLukáš TégiMaroš BriňarskýUhradené
48CT Dr.Baits
Dušan RúčkaDominik BarníkDávid BarníkŠimon GreššákUhradené
49CT Carp Master
Dawid MarczukBartłomiej BlitekSebastian ReichelUhradené
50CT Starfishing Carpstyle CZ
Roman BařinaMartin KřapaMartin HorákDavid LangrUhradené
51CT Starfishing Carp Only II
Miroslav GabrhelMarek KadlčíkJán JavorPetr MichalecUhradené
52CT MS BAITS
Milan ŠebestaMiroslav MaščákOndřej ProcházkaUhradené
53CT Nikl & Carp R Us Teamu CZ
Petr HrzánJakub RousDominik KrejčaUhradené
54CT My Carp Rockers
Michal LesnakLubomir MlynarikMarcel DobiášVýzva odoslaná
55CT My Carp Black Sabbath
Oldrich CutakVýzva odoslaná