Skip to main content

Hrdí partner Zemplínskeho kapra, spoločnosť Adventer & fishing predstavuje kolekciu pre každého rybára od severu po juh, od morského rybolovu po lov kaprov, od hlavy po päty.

O spoločnosti Adventer & fishing I am Adventer, my life is fishing

Kolekcia je navrhnutá a vyrobená tak, aby obstála aj v tých najextrémnejších podmienkach, ktoré sa na vode môžu vyskytnúť. Svoj tovar posielajú do 19 krajín Európy a produkty z ich portfólia sú držiteľmi viacerých ocenení z expozícií a výstav.

Česká značka Adventer & fishing vznikla spojením našej vášne pre rybolov a túžby vytvoriť globálnu značku v srdci Európy. Do odvetvia športového rybolovu prinášame svieži vietor. Sme hrdí na dizajn a špičkovú kvalitu, vďaka ktorej budete chcieť posúvať svoje hranice.

Tomáš Podlipský (CEO & Founder)
Zasnívajte sa s nami a predstavte si na chvíľu ideálny rybársky deň. Či už pred sebou vidíte divokú rieku, široké otvorené more alebo pokojné jazero, určite si užijete každý okamih. Náš tím Adventer & fishing sa postará o to, aby ste sa po celý čas cítili pohodlne. Preto sme vytvorili značku kvalitného značkového oblečenia. Či už sa chystáte chytiť vysnívaného sumca, pokoriť magickú hranicu kapra alebo sa možno chystáte do Nórska, s nami si svoj koníček užijete naplno.

Na výrobu našich kolekcií používame len tie najlepšie dostupné materiály. Testujeme ich v rôznych podmienkach, v rôznych klimatických pásmach. Kostarika, ostrovy Mentawai, severské krajiny, Španielsko a samozrejme Česká republika – všade tam boli naše výrobky podrobené prísnym testom. Pohodlie rybárov je pre nás na prvom mieste. Koniec koncov, sami sa venujeme športovému rybolovu už niekoľko desaťročí a vieme, aké dôležité je oblečenie.

Jiří Král
Rybárčenie nepozná hranice a máme veľa kamarátov rybárov po celom svete. Spolu s nimi sme sa rozprávali o tom, čo je pre nich pri výbere oblečenia najdôležitejšie. Ich postrehy, názory a potreby sme zapracovali do každého trička, bundy, mikiny, nohavíc a ďalších kusov oblečenia, ktoré pre vás vyrábame. Aj keď sme boli na mnohých rybárskych výpravách, vo vnútri sme chlapci Ota Pavla a jeho Zlatích úhorov, ktorí majú sen povýšiť českú značku medzi svetovú elitu.

Predstavte si kolekciu produktov Adventer & fishing, ktorá vás udrží v suchu od hlavy až po päty.

S ohľadom na potreby českých alebo slovenských kaprárov sme sa zamerali na to, aby naša kolekcia splnila ich očakávania. To sa odráža nielen vo funkčnosti, ale aj v estetickom dizajne, ktorý kombinuje hnedé a khaki farby s praktickými prvkami a dôrazom na pohodlie.
Chceme, aby boli rybári chránení aj v chladnom a daždivom počasí, preto sme vybrali výrobky, ktoré im umožnia zostať v suchu a teple.

Medzi naše odporúčania patrí používanie funkčnej spodnej bielizne, ktorú možno ideálne kombinovať s vrchnou izolačnou vrstvou z materiálu PROSTRETCH. Okrem toho sme vyvinuli špeciálnu súpravu s membránou, ktorá zabezpečuje vysokú odolnosť voči vode a zároveň umožňuje odvádzanie potu od tela (vodný stĺpec do 20 000 mm, paropriepustnosť do 10 000 g/m2/24 h, RET <10 ). S touto súpravou, ktorá obsahuje bundu a nohavice s dĺžkou na hrudi, si rybári užijú pohodlie aj v tých najnepriaznivejších podmienkach.

Kolekcia produktov spoločnosti Adventer & fishing obsahuje aj impregnované nohavice, šortky a čiapky, ktoré sa hodia k celému oblečeniu, aby si každý rybár našiel to, čo mu najlepšie sedí. Obľúbenou súčasťou našej ponuky sú aj naše khaki mikiny a nohavice, ktoré sú pri rybolove nepostrádateľné.

Ďakujeme spoločnosti Adventer & fishing, že sa stali partnerom naších pretekov Zemplínsky kapor pre rok 2023. Ďakujeme im za podporu a za ceny pre pretekárov.

Tešíme sa na možnu spoluprácu do ďalších ročníkov.